• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SKETCH

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SKETCH. Jeżeli chcesz otworzyć plik SKETCH, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SKETCH

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Sketch Drawing Bohemian Coding

Co to jest plik SKETCH?

Plik SKETCH to plik grafiki wektorowej utworzony przez szkic, program do rysowania wektora dla systemu Mac OS X. Zawiera jedną lub więcej warstw rysowanych obiektów, które mogą zawierać tekst, kształty, symbole lub obrazy. Pliki SKETCH są zapisywane w formacie obrazu szkicu, który jest obsługiwany tylko przez szkic.

Szkic jest głównie używany przez grafików, którzy specjalizują się w ikonach Android, ikonach aplikacji na iOS, projekcie interfejsu iOS, projektowania materiałów i projektowaniu stron internetowych. Projektanci mogą tworzyć rysunki za pomocą narzędzi wektorowych, ołówka, kształtu, tekstu i plasterków, a także mogą wypełniać wypełnione, obramowania, cienie, gradienty, zacięcia lub maski do obiektów na ich rysunku.

Po zakończeniu projektowania możesz wyeksportować plik SKETCH do plików .PNG, .JPG, .TIFF, .WEBP, .SVG, .PDF lub .EPS. Możesz także przesłać plik SKETCH do chmury szkicu bezpośrednio z aplikacji i udostępnić ją innym projektantom.

Jak otworzyć plik SKETCH?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SKETCH jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SKETCH z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SKETCH którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SKETCH

Inne problemy z plikiem SKETCH

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SKETCH nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SKETCH:

  • plik SKETCH którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SKETCH z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SKETCH nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik