• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SKCARD

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SKCARD. Jeżeli chcesz otworzyć plik SKCARD, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SKCARD

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Starfish Sidekick Card Format Borland

Co to jest plik SKCARD?

Format tekstowy używany przez Sidekick, zwany "kartami". Zawiera różnego rodzaju karty informacyjne, najczęściej kontakty.

Format pliku SKCARD jest używany przez aplikację do zarządzania informacjami osobistą SideKick opracowaną przez firmę Borland.

Pliki SKCARD to pliki bazy danych i są również znane jako "pliki kart", ponieważ zawierają informacje kontaktowe.

Jak otworzyć plik SKCARD?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SKCARD jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SKCARD z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SKCARD którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SKCARD

Inne problemy z plikiem SKCARD

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SKCARD nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SKCARD:

  • plik SKCARD którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SKCARD z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SKCARD nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik