• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SKC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SKC. Jeżeli chcesz otworzyć plik SKC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SKC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
SideKick For Windows Database Format Borland

Co to jest plik SKC?

Baza danych utworzona za pomocą programu Borland SideKick, wczesnego menedżera informacji osobistych (PIM). Nazywa się "kartoteką", ponieważ zawiera listę osobistych kontaktów. Mogą również zawierać wydarzenia w kalendarzu, notatki i archiwa komunikacji.

Ostatnią wersją SideKick był SideKick 99, który został opracowany dla Windows 98.

Jak otworzyć plik SKC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SKC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SKC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SKC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SKC

Inne problemy z plikiem SKC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SKC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SKC:

  • plik SKC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SKC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SKC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik