• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SKB

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SKB. Jeżeli chcesz otworzyć plik SKB, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SKB

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
SketchUp Backup Format Trimble

Co to jest plik SKB?

Kopia zapasowa modelu 3D utworzonego za pomocą programu SketchUp (plik .SKP). Zapisane automatycznie przy użyciu funkcji automatycznego zapisywania programu. Utworzone jako kopia zapasowa w przypadku, gdy pierwotny plik zostanie uszkodzony lub zostanie przypadkowo usunięty.

Rozszerzenie pliku może wymagać zmiany z ".Skb" na ".Skp", aby plik mógł zostać otwarty w programie Google SketchUp.

Jak otworzyć plik SKB?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SKB jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SKB z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SKB którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SKB

Inne problemy z plikiem SKB

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SKB nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SKB:

  • plik SKB którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SKB z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SKB nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik