• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SK2

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SK2. Jeżeli chcesz otworzyć plik SK2, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SK2

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
ACD/ChemSketch Drawing Format Advanced Chemistry Development

Co to jest plik SK2?

Kompaktowy rysunek wektorowy stworzony przy użyciu programu ChemSketch, zaawansowanego programu rysowania chemicznego. Zawiera struktury molekularne i powiązane informacje.

Format pliku SK2 ACD / ChemSketch jest zastrzeżonym formatem opracowanym przez firmę ACD / Labs. Jest jednak publicznie dostępny, co oznacza, że ​​może być używany jako format importu lub wydruku w innych programach.

Jak otworzyć plik SK2?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SK2 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SK2 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SK2 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SK2

Inne problemy z plikiem SK2

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SK2 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SK2:

  • plik SK2 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SK2 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SK2 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik