• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SK1

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SK1. Jeżeli chcesz otworzyć plik SK1, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SK1

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
SK1 Vector Drawing Format sK1 Project

Co to jest plik SK1?

Dokument rysunkowy stworzony przez sK1, program ilustracyjny dla Linuksa. Zawiera grafikę wektorową, która zamiast ścieżki reprezentuje rysowane obiekty. Służy do przechowywania logo, broszur, map i innych ilustracji.

sK1 oznacza "Sketch / Skencil", które są programami sK1 wykorzystywanymi jako podstawa do rozwoju.

Jak otworzyć plik SK1?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SK1 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SK1 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SK1 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SK1

Inne problemy z plikiem SK1

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SK1 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SK1:

  • plik SK1 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SK1 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SK1 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik