• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SJD

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SJD. Jeżeli chcesz otworzyć plik SJD, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SJD

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Scrapbook Factory Deluxe Saved Journal Format Nova Development

Co to jest plik SJD?

Plik utworzony przez Scrapbook Factory Deluxe, program służący do tworzenia osobistych notatników. Zapisuje wielostronicowy dziennik utworzony w oprogramowaniu. Mogą zawierać zdjęcia, układy szablonów i inne elementy projektu. Może być wydrukowany na komputerze lub opublikowany w dokumencie.

Jak otworzyć plik SJD?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SJD jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SJD z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SJD którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SJD

Inne problemy z plikiem SJD

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SJD nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SJD:

  • plik SJD którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SJD z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SJD nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik