• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SIV

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SIV. Jeżeli chcesz otworzyć plik SIV, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SIV

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Silicon Imaging Video Format Silicon Imaging

Co to jest plik SIV?

Nieskompresowany plik wideo stworzony przez aparat cyfrowy Imaging Silicon Imaging. Przechowuje materiał wideo w formacie 12-bitowym nieskompresowanym. Ogólnie przekształcone w sekwencję ramek (eG, kolekcja plików .DPX lub .DNG) przed przystąpieniem do edycji i produkcji wideo.

Jak otworzyć plik SIV?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SIV jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SIV z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SIV którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SIV

Inne problemy z plikiem SIV

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SIV nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SIV:

  • plik SIV którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SIV z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SIV nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik