• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SITES2

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SITES2. Jeżeli chcesz otworzyć plik SITES2, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SITES2

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Apple IWeb Domain Format Apple

Co to jest plik SITES2?

Plik projektu stworzony przez iWeb, aplikację do tworzenia stron WWW, która nie wymaga od użytkowników znajomości HTML. Zawiera układy stron internetowych, tekst i grafikę. Może zostać opublikowany na stronie internetowej na żywo po jej zakończeniu.

Pliki SITES2 służą do przechowywania stron internetowych podczas ich opracowywania. IWeb zapisuje je w folderze / [user] / Library / Application Support / iWeb bez monitowania użytkownika o lokalizację zapisu.

iWeb jest częścią pakietu aplikacji iLife firmy Apple.

Jak otworzyć plik SITES2?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SITES2 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SITES2 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SITES2 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SITES2

Inne problemy z plikiem SITES2

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SITES2 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SITES2:

  • plik SITES2 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SITES2 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SITES2 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik