• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SITES

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SITES. Jeżeli chcesz otworzyć plik SITES, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SITES

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Apple IWeb Domain Format Apple

Co to jest plik SITES?

Plik utworzony przez program iWeb, program dla początkujących. Znajomość HTML nie jest wymagana. Zawiera wstępnie zaprojektowane układy stron internetowych, tekst i grafikę. Może zostać opublikowany na stronie internetowej na żywo po jej zakończeniu. Podobne do plików .SITES2.

Pliki SITES są używane do przechowywania stron internetowych podczas ich opracowywania. IWeb zapisuje je w folderze / [user] / Library / Application Support / iWeb bez monitowania użytkownika o lokalizację zapisu.

iWeb jest częścią pakietu aplikacji iLife firmy Apple.

Jak otworzyć plik SITES?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SITES jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SITES z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SITES którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SITES

Inne problemy z plikiem SITES

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SITES nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SITES:

  • plik SITES którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SITES z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SITES nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik