• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SITEMAP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SITEMAP. Jeżeli chcesz otworzyć plik SITEMAP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SITEMAP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
ASP .NET Site Map Microsoft

Co to jest plik SITEMAP?

Plik witryny używany przez aplikacje WWW ASP.NET. Archiwizuje strukturę nawigacyjną witryny w hierarchii stron. Służy do umożliwienia programowemu dostępowi do mapy serwisu za pomocą interfejsu API ASP.NET.

Pliki SITEMAP znajdują się w katalogu głównym aplikacji sieci Web ASP.NET i są zawsze nazywane Web.Sitemap. Są zapisywane przy użyciu formatowania XML.

Jak otworzyć plik SITEMAP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SITEMAP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SITEMAP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SITEMAP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SITEMAP

Inne problemy z plikiem SITEMAP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SITEMAP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SITEMAP:

  • plik SITEMAP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SITEMAP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SITEMAP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik