• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SITE

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SITE. Jeżeli chcesz otworzyć plik SITE, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SITE

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Adobe GoLive Site Specific Format Adobe Systems

Co to jest plik SITE?

Plik strony internetowej utworzonej za pomocą programu Adobe GoLive. Zawiera listę stron sieci Web, obrazów, linków, błędów, ustawień witryny i innych informacji. Zawiera odniesienia do stron WWW, plików CSS, obrazów, składników i szablonów, ale nie zawiera danych z plików.

Plik witryny GoLive powinien być przechowywany w katalogu głównym katalogu projektu. GoLive tworzy automatycznie kopię zapasową pliku serwisu o nazwie "projectname Backup.Site" w tym samym folderze w przypadku, gdy pierwotny plik witryny zostanie uszkodzony.

Program Adobe GoLive został przerwany na rzecz programu Adobe Dreamweaver.

Jak otworzyć plik SITE?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SITE jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SITE z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SITE którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SITE

Inne problemy z plikiem SITE

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SITE nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SITE:

  • plik SITE którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SITE z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SITE nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik