• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SISX.DM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SISX.DM. Jeżeli chcesz otworzyć plik SISX.DM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SISX.DM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Nokia Ovi Store Protected Program Format Nokia

Co to jest plik SISX.DM?

Plik instalatora aplikacji pobrany z serwisu Nokia Ovi Store, usługi online do instalowania oprogramowania telefonu komórkowego i zawartości multimedialnej. Zawiera plik .SISX, ale zawiera ochronę DRM (oznaczoną rozszerzeniem .DM), aby aplikacja mogła być używana przez autoryzowane telefony.

Zazwyczaj sklep Nokia Ovi Store instaluje aplikacje w tle, bez konieczności instalacji pliku instalatora. Czasem jednak użytkownicy ręcznie pobierają aplikacje jako pliki SISX.DM (lub pliki .SIS.DM) za pomocą przeglądarki sieci Web. Pliki te można konwertować na zwykłe pliki SISX, usuwając pierwsze cztery linie tekstu w pliku i zmieniając rozszerzenie na ".Sisx".

Jak otworzyć plik SISX.DM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SISX.DM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SISX.DM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SISX.DM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SISX.DM

Inne problemy z plikiem SISX.DM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SISX.DM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SISX.DM:

  • plik SISX.DM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SISX.DM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SISX.DM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik