• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SIS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SIS. Jeżeli chcesz otworzyć plik SIS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SIS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Symbian Installation Format Symbian

Co to jest plik SIS?

Archiwum instalatora systemu operacyjnego Symbian OS, systemu operacyjnego używanego na urządzeniach przenośnych, takich jak Palm PDA i telefony Nokia, Ericsson i Motorola. Utworzono przy użyciu narzędzia wiersza polecenia "makesis" firmy Symbian, który jest dołączony do programu CreateSIS. Często używany do instalacji motywów telefonu S60.

Aby zainstalować plik SIS w kompatybilnym telefonie, użyj oprogramowania do komunikacji z telefonem, aby przenieść plik do telefonu. Następnie otwórz plik SIS w telefonie, aby uruchomić instalatora.

Jak otworzyć plik SIS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SIS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SIS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SIS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SIS

Inne problemy z plikiem SIS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SIS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SIS:

  • plik SIS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SIS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SIS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik