• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SINF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SINF. Jeżeli chcesz otworzyć plik SINF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SINF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Apple IOS Digital Rights Management Apple, Inc.

Co to jest plik SINF?

Plik danych używany przez aplikacje na iOS. Zawiera dane DRM dotyczące autoryzacji iTunes, takie jak nazwa użytkownika. Często wykryte przez użytkowników jailbroken iPhones lub aplikacji, takich jak iFunBox, pulpit explorer dla iPhone.

Plik SINF znajduje się w pliku .SUPP wewnątrz folderu "SC_Info" w aplikacji mobilnej.

[Nazwa aplikacji] .Sinf - nazwa pliku SINF będzie taka sama, jak nazwa aplikacji.

Jak otworzyć plik SINF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SINF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SINF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SINF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SINF

Inne problemy z plikiem SINF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SINF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SINF:

  • plik SINF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SINF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SINF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik