• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SIDD

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SIDD. Jeżeli chcesz otworzyć plik SIDD, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SIDD

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
ITunes Authorization Data Format Apple

Co to jest plik SIDD?

Plik danych używany przez iTunes, aplikację do odtwarzania muzyki i wideo. Zawiera dane upoważniające komputer i użytkownika do odtwarzania zakupionych piosenek i filmów przy użyciu konta użytkownika. Podobne do plików .SIDB i .SIDN. Nie ma być otwierane ręcznie przez użytkownika.

W systemie Windows 7 i 8 program iTunes przechowuje pliki SIDD do następującego katalogu:

C: ProgramDataApple ComputeriTunesSC Info

Program iTunes dla systemu Windows XP korzysta z tej lokalizacji:

C: Dokumenty i ustawieniaAll UsersApplication DataApple ComputeriTunesSC Info

Jeśli program iTunes nie zostanie otwarty po zainstalowaniu nowej wersji w systemie Windows, można to naprawić, usuwając pliki SC Info.Sidb, SC Info.Sidd i SC Info.Sidn z katalogów wymienionych powyżej. Po usunięciu uruchom ponownie komputer, a następnie ponownie uruchom program iTunes.

Jak otworzyć plik SIDD?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SIDD jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SIDD z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SIDD którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SIDD

Inne problemy z plikiem SIDD

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SIDD nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SIDD:

  • plik SIDD którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SIDD z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SIDD nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik