• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SIDB

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SIDB. Jeżeli chcesz otworzyć plik SIDB, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SIDB

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
ITunes Authorization Data Format Apple

Co to jest plik SIDB?

Plik danych używany przez iTunes, aplikację do odtwarzania multimediów. Zapisuje informacje autoryzacji dla komputera, aby użytkownik mógł odtwarzać zakupione utwory na swoim koncie użytkownika. Podobne do plików .SIDN i .SIDD. Nie ma być otwierane ręcznie przez użytkownika.

Pliki SIDB są zapisywane w następującym katalogu w systemie Windows 7 i 8:

C: ProgramDataApple ComputeriTunesSC Info

System Windows XP używa tej lokalizacji:

C: Dokumenty i ustawieniaAll UsersApplication DataApple ComputeriTunesSC Info

Jeśli program iTunes nie zostanie otwarty po ostatnim zainstalowaniu nowej wersji w systemie Windows, można usunąć plik SC Info.Sidb wraz z plikami SC Info.Sidd i SC Info.Sidn w katalogach wymienionych powyżej, uruchom ponownie komputer, a następnie ponownie uruchom program iTunes.

Jak otworzyć plik SIDB?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SIDB jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SIDB z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SIDB którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SIDB

Inne problemy z plikiem SIDB

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SIDB nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SIDB:

  • plik SIDB którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SIDB z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SIDB nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik