• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SI

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SI. Jeżeli chcesz otworzyć plik SI, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SI

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
AutoDesk Softimage Image Format Autodesk

Co to jest plik SI?

Plik utworzony przez Softimage, animację postaci i oprogramowanie efektów. Przechowuje grafiki znaku w zastrzeżonym formacie. Służy do tworzenia animacji 2D lub 3D.

Softimage był wcześniej własnością Softimage, Co Oprogramowanie jest obecnie własnością i jest rozwijane przez firmę Autodesk.

Jak otworzyć plik SI?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SI jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SI z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SI którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SI

Inne problemy z plikiem SI

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SI nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SI:

  • plik SI którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SI z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SI nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik