• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SHY

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SHY. Jeżeli chcesz otworzyć plik SHY, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SHY

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
ShyFile Encrypted Format Dr. Bootz

Co to jest plik SHY?

Szyfrowany plik zawierający bardzo zabezpieczone pliki lub foldery szyfrowane za pomocą programu ShyFile, program szyfrujący z zastrzeżonym algorytmem oferujący symetryczną głębię szyfrowania do 6 144 bitów. Może być używany do szyfrowania ważnych dokumentów Word i Excel oraz generowania bezpiecznych stron internetowych i załączników poczty e-mail.

Jak otworzyć plik SHY?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SHY jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SHY z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SHY którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SHY

Inne problemy z plikiem SHY

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SHY nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SHY:

  • plik SHY którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SHY z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SHY nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik