• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SHW

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SHW. Jeżeli chcesz otworzyć plik SHW, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SHW

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Corel Presentations Slide Show Corel

Co to jest plik SHW?

Pokaz slajdów lub prezentacja utworzona przez prezentacje firmy Corel (część pakietu WordPerfect Office). Zawiera slajdy, które mogą zawierać tekst, obrazy i inne media. Mogą być również eksportowane jako pokaz slajdów programu PowerPoint (plik .PPT) lub plik wykonywalny, który umożliwia wyświetlanie pokazu slajdów przez użytkowników, którzy nie mają prezentacji programu Corel na swoich komputerach.

Jak otworzyć plik SHW?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SHW jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SHW z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SHW którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SHW

Inne problemy z plikiem SHW

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SHW nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SHW:

  • plik SHW którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SHW z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SHW nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik