• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SHV

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SHV. Jeżeli chcesz otworzyć plik SHV, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SHV

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Husqvarna Viking Designer 1 Sewing Machine Embroidery Design Format Husqvarna Viking

Co to jest plik SHV?

Plik używany przez maszyny Husqvarna Viking do szycia. Zapewnia wzór ściegu, który może być używany przez kompatybilne maszyny do szycia, aby automatycznie haftować projekt. Często używane do przechowywania monogramów, alfabetów lub innych niestandardowych wzorców.

Jak otworzyć plik SHV?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SHV jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SHV z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SHV którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SHV

Inne problemy z plikiem SHV

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SHV nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SHV:

  • plik SHV którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SHV z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SHV nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik