• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SHSH

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SHSH. Jeżeli chcesz otworzyć plik SHSH, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SHSH

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Apple IPhone ECID SHSH Format Apple

Co to jest plik SHSH?

Plik systemowy używany przez urządzenia iPhone i iPod Touch. Zapisuje informacje autoryzacji dla aktualizacji oprogramowania układowego urządzenia. Zapisuje informacje specyficzne dla każdego urządzenia i wyłącza możliwości urządzeń do obniżenia wersji oprogramowania.

Pliki SHSH są czasami używane, gdy "jailbreaking" iPhones i urządzenia iPod Touch. Gdy są zapisywane z urządzenia, pliki te są czasami używane do ładowania wersji oprogramowania z obniżoną wersją oprogramowania. Programy takie jak TinyUmbrella są używane zapisać pliki SHSH.

Jak otworzyć plik SHSH?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SHSH jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SHSH z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SHSH którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SHSH

Inne problemy z plikiem SHSH

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SHSH nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SHSH:

  • plik SHSH którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SHSH z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SHSH nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik