• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SHR

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SHR. Jeżeli chcesz otworzyć plik SHR, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SHR

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Unix Shell Archive Format N/A

Co to jest plik SHR?

Samorozpakowujące się archiwum utworzone przy użyciu programu Unix shar. Zawiera skrypt powłoki z instrukcjami, jak wyodrębnić zawartość. Używane w systemach Unix z zainstalowaną powłoką Bourne'a.

Archiwa Shar również używają rozszerzeń .SH i .SHAR.

Jak otworzyć plik SHR?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SHR jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SHR z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SHR którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SHR

Inne problemy z plikiem SHR

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SHR nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SHR:

  • plik SHR którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SHR z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SHR nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik