• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SGA

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SGA. Jeżeli chcesz otworzyć plik SGA, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SGA

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Relic Entertainment SGA Archive Format Relic Entertainment

Co to jest plik SGA?

Plik archiwum gry wykorzystywany przez gry Relic Entertainment takie jak WarHammer 40 000: Dawn of War (DoW), Company of Heroes (CoH) i WarHammer 40 000: Dawn of War II (DoW2). Używany do zasobów gier i może zawierać różne typy plików, w tym mapy, grafikę, skrypty gry (pliki LUA), pliki audio (pliki FDA) oraz informacje o jednostce gier.

Mod Studio i Studio Modów Corsix 2 są popularnymi narzędziami służącymi do modyfikowania archiwów SGA. Mod Studio 2 zawiera program o nazwie SGA Reader 2, który może rozpakować pliki SGA do edycji.

Istnieje wiele wersji formatu SGA. Dlatego archiwum używane przez jedną grę Relic może nie być zgodne z inną grą. Przykładem narzędzia, które konwertuje archiwa wersji 4 na archiwa wersji 5, jest sga4to5.Exe.

Jak otworzyć plik SGA?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SGA jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SGA z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SGA którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SGA

Inne problemy z plikiem SGA

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SGA nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SGA:

  • plik SGA którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SGA z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SGA nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik