• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SFW

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SFW. Jeżeli chcesz otworzyć plik SFW, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SFW

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Seattle Film Works Graphics Format Seattle FilmWorks

Co to jest plik SFW?

Obraz bitmapowy utworzony przez Seattle FilmWorks, starszy program do przetwarzania filmów. Używa zastrzeżonego formatu, ale może być nadal wyświetlany przez niektóre programy. Może być konwertowany na standardowy obraz JPG przy użyciu SFW2JPG lub American Greetings SFW i PWP File Converter.

Oprogramowanie Seattle FilmWorks i PhotoWorks zostało przerwane. Marka PhotoWorks wchodzi teraz w skład Shutterfly, album zdjęć online i usługę udostępniania zdjęć.

Jak otworzyć plik SFW?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SFW jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SFW z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SFW którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SFW

Inne problemy z plikiem SFW

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SFW nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SFW:

  • plik SFW którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SFW z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SFW nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik