• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SFV

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SFV. Jeżeli chcesz otworzyć plik SFV, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SFV

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Simple File Verification Checksum Format N/A

Co to jest plik SFV?

Zapisuje dane sumy kontrolnej zwykłego tekstu dla pliku, folderu lub dysku, które wskazuje, jakie zawierają dane. Może być używany do sprawdzania uszkodzonych plików, brakujących plików lub plików o niewłaściwym rozmiarze.

Podczas kopiowania dysku lub nagrywania płyty CD lub DVD sprawdzanie plików jest często używane. Może być również używany do sprawdzania plików pobranych z Internetu i sprawdzania, czy plik został zmodyfikowany.

Jak otworzyć plik SFV?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SFV jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SFV z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SFV którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SFV

Inne problemy z plikiem SFV

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SFV nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SFV:

  • plik SFV którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SFV z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SFV nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik