• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SFS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SFS. Jeżeli chcesz otworzyć plik SFS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SFS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Squashfs Format N/A

Co to jest plik SFS?

Format archiwum tylko do odczytu opracowany dla systemów operacyjnych Linux. Często używany do tworzenia archiwów instalacyjnych i dystrybucji oprogramowania. Zazwyczaj skompresowany przy użyciu kompresji GZIP.

Pliki SFS są również używane do instalowania aktualizacji na urządzeniach GPS opartych na systemie Navigon.

Niektórzy użytkownicy zgłosili, że 7-zip nie jest w stanie wyodrębnić plików SFS. Jeśli masz problemy, zdeinstaluj 7-zip i zainstaluj 7-zip 9,25 alfa. Ta wersja otworzy pliki SFS.

Jak otworzyć plik SFS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SFS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SFS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SFS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SFS

Inne problemy z plikiem SFS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SFS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SFS:

  • plik SFS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SFS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SFS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik