• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SFO

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SFO. Jeżeli chcesz otworzyć plik SFO, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SFO

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
CuteFTP Search Format N/A

Co to jest plik SFO?

Zapisuje ustawienia wyszukiwania używane przez CuteFTP, popularny program FTP dla systemów Windows i Mac OS X. Często nazywa się "CuteSearch.Sfo"

Jak otworzyć plik SFO?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SFO jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SFO z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SFO którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SFO

Inne problemy z plikiem SFO

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SFO nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SFO:

  • plik SFO którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SFO z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SFO nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik