• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SFCACHE

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SFCACHE. Jeżeli chcesz otworzyć plik SFCACHE, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SFCACHE

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
ReadyBoost Cache Format Microsoft

Co to jest plik SFCACHE?

Plik pamięci podręcznej używany przez system Windows Vista i 7, który może zostać utworzony w pamięci flash. Dodaje dodatkową pamięć, którą system Windows może uzyskać jako wirtualną pamięć RAM, co może poprawić wydajność systemu.

ReadyBoost można włączyć, klikając prawym przyciskiem myszy ikonę urządzenia pamięci flash i wybierając "Właściwości". Następnie kliknij kartę ReadyBoost i zaznacz "Use this device". Spowoduje to utworzenie tymczasowego pliku o nazwie " ReadyBoost.Sfcache " na dysku flash.

Jak otworzyć plik SFCACHE?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SFCACHE jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SFCACHE z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SFCACHE którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SFCACHE

Inne problemy z plikiem SFCACHE

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SFCACHE nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SFCACHE:

  • plik SFCACHE którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SFCACHE z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SFCACHE nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik