• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SFC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SFC. Jeżeli chcesz otworzyć plik SFC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SFC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Nintendo SNES9x ROM Format N/A

Co to jest plik SFC?

ROM gry używana przez emulatory SNES, takie jak ZSNES i Snes9x. Zapisuje grę w oryginalnym formacie używanym przez system SNES. Umożliwia grę odtworzyć przez oprogramowanie emulujące oryginalne SNES.

Super Nintendo ROM częściej używają rozszerzenia .SMC. SFC oznacza "Super Famicom", nazwę nadaną japońskiej i południowoazjatyckiej wersji Super Nintendo. Dlatego, podczas gdy ROMy SMC są zazwyczaj używane do przechowywania gier western SNES, pliki SFC są często używane w japońskich i południowoazjatyckich grach SNES.

Jak otworzyć plik SFC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SFC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SFC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SFC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SFC

Inne problemy z plikiem SFC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SFC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SFC:

  • plik SFC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SFC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SFC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik