• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SFB

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SFB. Jeżeli chcesz otworzyć plik SFB, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SFB

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Sony Playstation 3 Game Disc Description Format Sony

Co to jest plik SFB?

Plik danych zawarty w ramach dysku do gier Sony PlayStation 3. Zapisano w formacie zwykłego tekstu i zawiera kod identyfikatora gry. Nie zawiera rzeczywistych plików danych gry, ale opisuje dane na dysku. Używa nazwy pliku PS3_DISC.SFB i można ją zobaczyć na dyskach zapasowych PlayStation 3.

Pliki SFP mogą być tworzone i edytowane za pomocą ASToolPS3, zestawu narzędzi domowych PS3.

Jak otworzyć plik SFB?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SFB jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SFB z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SFB którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SFB

Inne problemy z plikiem SFB

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SFB nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SFB:

  • plik SFB którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SFB z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SFB nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik