• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SESX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SESX. Jeżeli chcesz otworzyć plik SESX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SESX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Adobe Audition Audio Session Format Adobe Systems

Co to jest plik SESX?

Plik SESX zawiera sesję utworzoną przez Adobe Audition, aplikację do produkcji dźwięku. Zapisuje wielotarczowy projekt audio w formacie XML, ale zawiera tylko odniesienia do plików dźwiękowych. Pliki SESX nie zawierają danych audio.

Pliki SESX są obsługiwane tylko przez Adobe Audition. Możesz pobrać wersję próbną lub kupić pełną wersję Audition, aby otworzyć pliki SESX. Możesz otworzyć plik SESX w Audition, klikając dwukrotnie plik lub wybierając Plik i rarr. Otwórz w Audition.

Projekty Audition SESX umożliwiają dostosowanie różnych ustawień do zmiany dźwięku. Możesz także importować wiele różnych formatów audio, w tym .AIF, .FLAC, .AAC, .OGG, .WAV, .OMF i .MP3.

W Audition można utworzyć plik SESX, wybierając Plik i rarr. Nowy & rarr. Sesja wielotaktowa ....

SESX zastąpiły pliki .SES, które są zapisywane w formacie binarnym.

Jak otworzyć plik SESX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SESX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SESX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SESX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SESX

Inne problemy z plikiem SESX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SESX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SESX:

  • plik SESX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SESX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SESX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik