• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SER

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SER. Jeżeli chcesz otworzyć plik SER, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SER

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
GeneMapper Project Format Applied Biosystems

Co to jest plik SER?

Projekt wyeksportowany przez GeneMapper, program genotypowy, który zapewnia rozmieszczenie DNA i jakość alleli. Przechowuje wyniki sekwencera kapilarnego analizowanego za pomocą GeneMapper. Stosowany przez systemy elektroforezy opartej na elektroforezie na bazie elektroforezy stosowanej przez Applied Biosystems.

Jak otworzyć plik SER?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SER jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SER z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SER którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SER

Inne problemy z plikiem SER

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SER nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SER:

  • plik SER którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SER z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SER nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik