• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SEC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SEC. Jeżeli chcesz otworzyć plik SEC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SEC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Pretty Good Privacy Secret Key Ring Format N/A

Co to jest plik SEC?

Zawiera klucze prywatne pancerne ASCII służące do odszyfrowywania zaszyfrowanych plików PGP (Pretty Good Privacy)

Jak otworzyć plik SEC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SEC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SEC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SEC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SEC

Inne problemy z plikiem SEC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SEC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SEC:

  • plik SEC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SEC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SEC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik