• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SEARCHCONNECTOR-MS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SEARCHCONNECTOR-MS. Jeżeli chcesz otworzyć plik SEARCHCONNECTOR-MS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SEARCHCONNECTOR-MS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Windows Search Connector Description Format Microsoft

Co to jest plik SEARCHCONNECTOR-MS?

Zapisany plik wyszukiwania utworzony przez firmę Microsoft Windows. Zawiera informacje o połączeniach dla lokalizacji zdalnej. Służy do łączenia się z usługami internetowymi i lokalizacjami zdalnego magazynowania. Umożliwia przeglądanie plików zdalnych przy użyciu interfejsu użytkownika Eksploratora Windows.

Złącza wyszukiwania są instalowane na komputerze użytkownika, używając pliku .OSDX zawierającego informacje dotyczące usługi zdalnej. Po otwarciu pliku OSDX plik SEARCHCONNECTOR-MS jest zainstalowany w folderze wyszukiwania [użytkownik] wyszukiwania i pojawia się jako folder z grafiką lupującą. Podczas otwierania pliku Windows otwiera okno Eksploratora z zawartością zdalnej lokalizacji.

Szukaj plików złączami nie wyświetla rozszerzenia ".Searchconnector-ms".

Jak otworzyć plik SEARCHCONNECTOR-MS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SEARCHCONNECTOR-MS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SEARCHCONNECTOR-MS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SEARCHCONNECTOR-MS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SEARCHCONNECTOR-MS

Inne problemy z plikiem SEARCHCONNECTOR-MS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SEARCHCONNECTOR-MS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SEARCHCONNECTOR-MS:

  • plik SEARCHCONNECTOR-MS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SEARCHCONNECTOR-MS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SEARCHCONNECTOR-MS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik