• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SDT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SDT. Jeżeli chcesz otworzyć plik SDT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SDT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
SmartDraw Template Format SmartDraw.com

Co to jest plik SDT?

Szablon dokumentu lub szablonu utworzony przy użyciu programu SmartDraw, programu do tworzenia grafiki biznesowej. Może służyć jako punkt wyjścia dla wielu dokumentów, które używają podobnego układu.

Jak otworzyć plik SDT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SDT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SDT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SDT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SDT

Inne problemy z plikiem SDT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SDT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SDT:

  • plik SDT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SDT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SDT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik