• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SDSK

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SDSK. Jeżeli chcesz otworzyć plik SDSK, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SDSK

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
SafeHouse Private Storage Volume Format PC Dynamics

Co to jest plik SDSK?

Dysk wirtualny utworzony przez SafeHouse, program ochrony prywatności plików. Przechowuje pliki i foldery w zaszyfrowanym formacie zabezpieczonym hasłem.

Pliki SDSK można otwierać tylko przez wprowadzenie prawidłowego hasła. Po otwarciu woluminu SafeHouse pliki i foldery zapisane w woluminie mogą być dostępne przez użytkownika. Pliki mogą być dodawane lub usuwane z woluminu, dopóki jest otwarte.

SafeHouse może tworzyć nieograniczoną liczbę zaszyfrowanych woluminów, chociaż każdy plik SDSK ma maksymalny rozmiar pliku 2 TB.

Rozszerzenie SDSK jest używane przez SafeHouse 2.0 i nowsze wersje. SafeHouse 1.X zapisywał zaszyfrowane woluminy z rozszerzeniem .DSK.

Jak otworzyć plik SDSK?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SDSK jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SDSK z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SDSK którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SDSK

Inne problemy z plikiem SDSK

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SDSK nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SDSK:

  • plik SDSK którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SDSK z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SDSK nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik