• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SDR

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SDR. Jeżeli chcesz otworzyć plik SDR, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SDR

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
SmartDraw Drawing Format SmartDraw.com

Co to jest plik SDR?

Rysunek utworzony za pomocą programu SmartDraw, programu służącego do tworzenia profesjonalnych diagramów. Zapamiętuje jeden z 70 różnych typów rysunków, takich jak schemat blokowy, plan projektu, kalendarz, schemat organizacyjny, mapa myśli lub plan podłogi. Wykorzystywane w środowiskach biznesowych do tworzenia profesjonalnych efektów wizualnych.

Program SmartDraw może importować rysunki programu Microsoft Visio (pliki .VSD) i eksportować pliki SDR bezpośrednio do otwartych plików programu Microsoft Word, Excel, PowerPoint i Project.

Jak otworzyć plik SDR?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SDR jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SDR z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SDR którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SDR

Inne problemy z plikiem SDR

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SDR nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SDR:

  • plik SDR którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SDR z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SDR nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik