• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SDM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SDM. Jeżeli chcesz otworzyć plik SDM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SDM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
StarOffice Mail Format N/A

Co to jest plik SDM?

Wiadomość e-mail utworzona za pomocą klienta poczty e-mail programu StarOffice Mail. Zawarte w starszych wersjach programu StarOffice. Nie obsługiwane przez oprogramowanie OpenOffice.Org.

Jak otworzyć plik SDM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SDM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SDM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SDM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SDM

Inne problemy z plikiem SDM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SDM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SDM:

  • plik SDM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SDM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SDM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik