• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SDINSTALL

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SDINSTALL. Jeżeli chcesz otworzyć plik SDINSTALL, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SDINSTALL

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Speckie Dictionary Format Versoworks

Co to jest plik SDINSTALL?

Plik używany przez Speckie, dodatkową kontrolę sprawdzania pisowni dla programu Internet Explorer. Zawiera słownik dla określonego języka (eG, angielski USA, hiszpański lub francuski). Służy do sprawdzania pisowni, gdy użytkownik wpisze tekst w dowolnym miejscu w oknie przeglądarki.

Pliki SDINSTALL można pobrać ze strony internetowej Speckie. Słowniki można zainstalować, klikając dwukrotnie pobrane pliki SDINSTALL.

Jak otworzyć plik SDINSTALL?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SDINSTALL jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SDINSTALL z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SDINSTALL którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SDINSTALL

Inne problemy z plikiem SDINSTALL

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SDINSTALL nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SDINSTALL:

  • plik SDINSTALL którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SDINSTALL z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SDINSTALL nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik