• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SDF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SDF. Jeżeli chcesz otworzyć plik SDF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SDF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
SQL Server Compact Edition Database Format N/A

Co to jest plik SDF?

Standardowy format bazy danych używany do przechowywania danych w formacie strukturalnym. Używa pól o stałych długościach do zapisywania wartości. Można importować i eksportować za pomocą różnych programów do analizy baz danych i danych. Zazwyczaj używany do przesyłania danych między różnymi programami.

Jak otworzyć plik SDF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SDF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SDF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SDF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SDF

Inne problemy z plikiem SDF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SDF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SDF:

  • plik SDF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SDF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SDF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik