• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SDAT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SDAT. Jeżeli chcesz otworzyć plik SDAT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SDAT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Nintendo DS Sound Data Format Nintendo

Co to jest plik SDAT?

Plik danych dźwiękowych używany przez Nintendo DS, przenośny system gier. Zawiera pliki dźwiękowe do gry, takie jak pliki audio w formacie .SSEQ. Służy do przechowywania muzyki i dźwięków, które są odtwarzane podczas rozgrywki.

Pliki SDAT można znaleźć w plikach .NDS ROM. Po wyodrębnieniu pliku ROM użytkownicy mogą rozpakować plik SDAT, aby uzyskać dostęp do plików SSEQ, uruchamiając następujące polecenie Sdattool: sdattool -x sound_data.Sdat.

Pliki SDAT często używają nazwy pliku Sound_Data.Sdat.

Program Sdattool nie jest już dostępny do pobrania.

Jak otworzyć plik SDAT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SDAT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SDAT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SDAT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SDAT

Inne problemy z plikiem SDAT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SDAT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SDAT:

  • plik SDAT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SDAT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SDAT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik