• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SD2

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SD2. Jeżeli chcesz otworzyć plik SD2, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SD2

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Sound Designer 2 Format Avid Technology

Co to jest plik SD2?

Plik audio utworzony w formacie Sound Designer II, który został pierwotnie opracowany przez program Digidesign dla programów nagrywania dźwięku Macintosh. Może być zarówno mono, jak i stereo i obsługuje różne głębokości bitów i częstotliwości próbkowania. Służy do wymiany danych audio pomiędzy aplikacjami.

Digidesign jest obecnie technologią Avid.

Jak otworzyć plik SD2?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SD2 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SD2 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SD2 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SD2

Inne problemy z plikiem SD2

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SD2 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SD2:

  • plik SD2 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SD2 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SD2 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik