• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SCRIVX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SCRIVX. Jeżeli chcesz otworzyć plik SCRIVX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SCRIVX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Literature & Latte Scrivener Document Format Literature & Latte

Co to jest plik SCRIVX?

Dokument stworzony przez Scrivener, narzędzie używane przez pisarzy do tworzenia skryptów, powieści i innych dokumentów. Zapisuje tekst pisany, a także układ i strukturę dokumentu w formacie XML. Może zawierać układ pojęć wraz z treścią pisaną.

Pliki SCRIVX są używane do zapisywania binarnych dokumentów SCRIV w formacie XML. W ten sposób narzędzia innych firm i edytory tekstów mogą łatwiej przeczytać te informacje.

Jak otworzyć plik SCRIVX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SCRIVX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SCRIVX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SCRIVX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SCRIVX

Inne problemy z plikiem SCRIVX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SCRIVX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SCRIVX:

  • plik SCRIVX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SCRIVX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SCRIVX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik