• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SCRESULTS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SCRESULTS. Jeżeli chcesz otworzyć plik SCRESULTS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SCRESULTS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Spring Cleaning Results Format Smith Micro

Co to jest plik SCRESULTS?

Plik danych zapisany przez Spring Cleaning, aplikację Smith Micro służącą do optymalizacji systemów Mac OS X. Zapisuje wyniki skanowania systemu, które może obejmować listę plików aplikacji, duplikatów plików lub innych danych wyszukiwania.

Pliki SCRESULTS są używane do buforowania wyników wyszukiwania, więc użytkownik nie musi ponownie przeszukiwać wyszukiwania. Po załadowaniu wyników można je filtrować według takich kryteriów, jak nazwa pliku, rozmiar pliku i data utworzenia.

Aby utworzyć plik wyników, wyszukaj w programie Sprzątanie wiosenne, a następnie wybierz polecenie Plik i rarr. Zapisz jako .... SC2RESULTS pliki mogą być zapisane z komentarzami z okna zapisu.

Jak otworzyć plik SCRESULTS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SCRESULTS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SCRESULTS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SCRESULTS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SCRESULTS

Inne problemy z plikiem SCRESULTS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SCRESULTS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SCRESULTS:

  • plik SCRESULTS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SCRESULTS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SCRESULTS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik