• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SCREENFLOW

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SCREENFLOW. Jeżeli chcesz otworzyć plik SCREENFLOW, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SCREENFLOW

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
ScreenFlow Document Telestream

Co to jest plik SCREENFLOW?

Projekt nagrywania ekranów utworzony przez ScreenFlow, aplikację screencasting na pulpicie dla systemu Mac OS X. Zapewnia pakiet plików projektu i zawiera przechwycony plik wideo. Służy do zapisywania i wznowienia projektów screencastingu.

Projekty ScreenFlow mogą zawierać przejścia, nagrane dźwięki i tekst niestandardowy. Projekty można eksportować do plików Flash, YouTube, plików .MOV, plików wideo w iPhone i innych formatów.

Jak otworzyć plik SCREENFLOW?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SCREENFLOW jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SCREENFLOW z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SCREENFLOW którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SCREENFLOW

Inne problemy z plikiem SCREENFLOW

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SCREENFLOW nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SCREENFLOW:

  • plik SCREENFLOW którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SCREENFLOW z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SCREENFLOW nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik