• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SCPCFG

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SCPCFG. Jeżeli chcesz otworzyć plik SCPCFG, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SCPCFG

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
SuperCard Project Configuration Format Solutions Etcetera

Co to jest plik SCPCFG?

Plik ustawień używany przez program narzędziowy StandCard Maker firmy SuperCard, program służący do tworzenia projektów SuperCard (pliki .SC45) w niezależnych aplikacjach. Zapisuje parametry konfiguracji do tworzenia aplikacji. Umożliwia użytkownikom tworzenie autonomicznych programów, które można uruchomić za pomocą odtwarzacza SuperCard Player.

Narzędzie Standalone Maker firmy SuperCard może także tworzyć osobne aplikacje systemu Mac OS X za pomocą plików .SCACFG.

Jak otworzyć plik SCPCFG?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SCPCFG jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SCPCFG z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SCPCFG którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SCPCFG

Inne problemy z plikiem SCPCFG

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SCPCFG nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SCPCFG:

  • plik SCPCFG którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SCPCFG z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SCPCFG nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik