• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SCO

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SCO. Jeżeli chcesz otworzyć plik SCO, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SCO

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Game Score Format FarStone Technology

Co to jest plik SCO?

Plik kopii zapasowej utworzony przez TotalRecovery, kopia zapasowa systemu i aplikacja odzyskiwania. Przechowuje obraz dysku partycji dysku lub całego dysku twardego. Może być używany do przywracania systemu komputerowego dokładnie tak, jak został zapisany.

Pliki SCO mogą być konwertowane na obrazy dysków VMWare .VMDK w programie TotalRecovery.

Obrazy dysku SCO są również tworzone przez serwer Total Backup Recovery Server, wersję serwera Windows.

Jak otworzyć plik SCO?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SCO jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SCO z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SCO którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SCO

Inne problemy z plikiem SCO

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SCO nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SCO:

  • plik SCO którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SCO z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SCO nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik