• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SCF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SCF. Jeżeli chcesz otworzyć plik SCF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SCF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Windows Explorer Shell Command Format N/A

Co to jest plik SCF?

Polecenie używane przez Eksploratora Windows. Na przykład, aby poruszać się w górę lub w dół katalogu lub wyświetlić pulpit. Uruchom Internet Explorer.

Jak otworzyć plik SCF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SCF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SCF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SCF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SCF

Inne problemy z plikiem SCF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SCF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SCF:

  • plik SCF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SCF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SCF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik