• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SCEXCLUDB

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SCEXCLUDB. Jeżeli chcesz otworzyć plik SCEXCLUDB, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SCEXCLUDB

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Spring Cleaning Exclusions Format Smith Micro

Co to jest plik SCEXCLUDB?

Plik używany przez Spring Cleaning, aplikację służącą do usuwania szumu z systemów Mac. Zawiera i wyklucza bazę danych do filtrowania wyszukiwań. Wczytane przez kartę Wykluczenia w oknie Preferences.

Wykluczenia mogą być pomijane przez niektóre katalogi i typy plików z wyszukiwania Spring Cleaning. Znajdują się one w katalogu [user] / Library / Application Support / Spring Cleaning / Scripts /.

Pliki SCEXCLUDB zawierają dane zapisane w formacie SQLite, podobne do plików .SQLITE.

Jak otworzyć plik SCEXCLUDB?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SCEXCLUDB jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SCEXCLUDB z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SCEXCLUDB którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SCEXCLUDB

Inne problemy z plikiem SCEXCLUDB

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SCEXCLUDB nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SCEXCLUDB:

  • plik SCEXCLUDB którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SCEXCLUDB z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SCEXCLUDB nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik